partnerzy arka system

torby reklamowe emGRAF

emGRAF to nasz partner a zarazem zdecydowany lider, zajmujący się produkcją najnowocześniejszych toreb reklamowych z efektownymi nadrukami firmowymi. W trakcie naszej współpracy firma zachowała pełną rzetelność dlatego z czystym sercem polecamy - torby reklamowe emGRAF - zachęcamy do kontaktu z firmą!

przeprowadzki wrocław

Doświadczona firma realizująca szeroko pojęte usługi transportowe oraz przeprowadzki na terenie miasta Wrocławia. Doświadczenie naszej firmy partnerskiej pomaga bez większych problemów realizowac nawet najbardziej skomplikowane usługi przeprowadzki. Polecamy więc - ProMove Przeprowadzki

Opis Oferty

Oferujemy Państwu usługi porządkowe w zakresie sprzątania wewnętrznego oraz zewnętrznego. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest utrzymanie czystości tam, gdzie niejednokrotnie spędzamy połowę naszego dnia. Czyste i uporządkowane pomieszczenie biurowe docenią z pewnością nie tylko pracownicy, ale także odwiedzający je klienci Państwa Firmy.

Świadczymy kompleksowe usługi utrzymania czystości w obiektach i na zewnątrz, a w szczególności:

  • mycie podłóg i okien,
  • odkurzanie dywanów i wykładzin,
  • czyszczenie mebli,
  • czyszczenie wyposażenia biur,
  • mycie i dezynfekcja łazienek, toalet, pomieszczeń gastronomicznych,
  • zamiatanie i odśnieżanie chodników.

Nasi pracownicy dysponują nie tylko odpowiednim doświadczeniem, ale także profesjonalnym sprzętem. Oba czynniki przekładają się na maksymalną skuteczność oraz zadowolenie Klientów ze świadczonych przez nas usług.

NAPISZ DO NAS

Proszę wpisać Imię i Nazwisko

Proszę wpsiać treść swojego zapytania lub wiadomości