partnerzy arka system

koperty kurierskie emGRAF

Polecamy naszego partnera firmę emGRAF - zaprzyjaźniona firma oferuje reklamówki i torby z nadrukiem indywidualnym lub logo firmy. emGRAF działa na rynku ogólnopolskim od ponad 15 lat i od tego czasu realizuje usługi związane z projektowaniem i produkcją reklamówek z nadrukiem - www.emgraf.pl - skontaktuj się z firmą już dziś!

przeprowadzki wrocław

Jeżeli szukacie Państwo transportu lub przeprowadzki na terenie miasta Wrocławia serdecznie polecamy firmę ProMove. Podobna lokalizacja nasze firmy i działaności partnera na rynku lokalnym zaowocowała zawiązaniem współpracy w różnych dziedzinach. Firma ProMove przeprowadzała naszą agencję kilkurkotnie i wiemy że to prawdziwi specjaliści w dziedzinie przeprowadzek dlatego polecamy - www.przeprowadzki-wroclaw.com

Opis Oferty

Aby zapewnić Państwu maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas pełnienia obowiązków służbowych oraz w czasie prywatnym, oferujemy Państwu kompleksowe usługi ochrony osobistej:

  • transport naszym samochodem lub samochodem Klienta w dowolnie wybrane miejsce i o dowolnej porze (24 h/dobę), wykonywany przez kierowców lub wykwalifikowanych pracowników ochrony,
  • profesjonalną ochronę kameralnych spotkań oraz imprez, zarówno prywatnych, jak i biznesowych,
  • towarzystwo pracownika ochrony w innych sytuacjach,

Wszystkie nasze usługi są indywidualnie umawiane i dostosowywane do potrzeb naszych klientów, by zapewnić ich jak najwyższy poziom.

Nasi pracownicy są zobowiązani do zachowywania absolutnej dyskrecji na temat Klientów oraz zdarzeń, jakie mają miejsce podczas pełnionej przez nich służby.

NAPISZ DO NAS

Proszę wpisać Imię i Nazwisko

Proszę wpsiać treść swojego zapytania lub wiadomości